ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15448187
*
nr 1544 8187
Spegel
nutida, 112x110 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 maj 2023
kl 20:06:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/5 10:57:18
1
100 kr
25/5 11:55:16
2
150 kr
25/5 11:57:28
2
500 kr
28/5 15:11:41
3
200 kr
28/5 15:11:41
2
250 kr (Budbetjänt)
29/5 19:59:36
4
500 kr
29/5 19:59:36
2
500 kr (Budbetjänt)
29/5 19:59:58
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1544 8187
Spegel
nutida, 112x110 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 maj 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/5 10:57:18 | 1 | 100 kr |
25/5 11:55:16 | 2 | 150 kr |
25/5 11:57:28 | 2 | 500 kr |
28/5 15:11:41 | 3 | 200 kr |
28/5 15:11:41 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
29/5 19:59:36 | 4 | 500 kr |
29/5 19:59:36 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
29/5 19:59:58 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27